W garderobie

Posted: Listopad 7, 2009 by procesVII in Bi, Gay, teoria erotyki, Transwestyci

Chłopaki z P666 narzekają, że nudne te – i pewnie tamte – Terapie, Drzewo nie lubi kobiet w erotycznych sekwencjach, a Pusia LAPD straciła węch na stare lata. Więc specjalnie dla nich, a także dla Pokera ta oto fotografia:

trans_make_up

Reklamy
Komentarze
 1. Już kiedyś Ci pisałem, Proces: odpierdol się ode mnie.

 2. procesVII pisze:

  No sorry, nie trafiłem w Twój gust pewnie, dałem coś, zdaje mi się pod Ciebie, w tych drugich terapiach.
  Co się stresujesz Poker? Ty wiesz jakie ludzie mają problemy?

 3. pstro pisze:

  foto jest wstrętne…a mnie zastanawia fakt, skąd Ty wiesz , że : Drzewo nie lubi kobiet w erotycznych sekwencjach, a Pusia LAPD straciła węch na stare lata … tak pytam…

 4. procesVII pisze:

  foto jest wstrętne…

  Bo Ty jak każda kura lubisz tylko ładne i słodkie rzeczy, dlatego że masz mózg rozmiękczony przez reklamy i długotrwałe przebywanie w sieci.
  A skąd wiem? Skąd przypuszczenie, że w ogóle wiem? Drzewo jest pedałem, bo w tym czasie gdy ja chodziłem na czaty Tlenu, administratorami byli tylko geje. Jeśli nie byli kobietami.

 5. pstro pisze:

  długotrwałe przebywanie w sieci to raczej Twoja domena co? … nie przypisuj każdemu :P … gdybym lubiła ładne i slodkie, to jak to pogodzić z lubieniem Ciebie ? nijak ! więc mi tu nie insynuuj co? :>

 6. sprawa7 pisze:

  Foto jest piękne. Człowiek wyrazistym makijażem i często prowokująco erotycznym strojem podkreśla fakt, że natura się pomyliła i dała mu ciało mężczyzny. Krzyczy: jestem kobietą!

 7. procesVII pisze:

  Foto jest piękne.

  Wstawiam tu tylko piękne rzeczy Melu i cieszę się, że to doceniasz. Na bloksowych terapiach wrzucam czasem coś, myślę, że nienachalnie, dla podrasowania statystyk.
  Choć obawiam się, że doceniłaś tylko te owłosioną klatę, którego to elementu męskości jesteś gorącą miłośniczką.

 8. sprawa7 pisze:

  Doceniam, Procesie, a jakże. Fota skojarzyła mi się z pracami Nan Goldin, gdzieś tam niżej jest jedno z jej zdjęć. Cudowne obrazy, niesamowita kobieta, z niezwykłym życiorysem.

  Owłosiona klata stała się moją obsesją od momentu, w którym ujrzałam Twoją.To coś podobnego do motylków na widok żółtego zegarka.

 9. Rezerwa pisze:

  Znakomite ujęcie, wspaniała gra świateł i cieni. Mroczna kolorystyka tła rozświetlona punktowo jakby od niechcenia. A obiekt centralny, to jak rajski ptak wśód wróbli. Przesłanie autora zdjęcia osnute tajemnicą, której rozwiązanie może być udziałem wyłącznie wybranych.

 10. procesVII pisze:

  Przypominam, że to fotka znaleziona w sieci, zatem te peany nie dla mnie.
  Chciałem jakoś zaspokoić wyrafinowane gusta Pusi LAPD i Drzewa. Bo ten ostatni narzekał, że tu nudno, że blog nie uwzględnia jego preferencji i skłonności seksualnych.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s